1- چطور می تونم از محصولات مدیران خودرو خرید کنم؟

2- نحوه خرید از سامانه یکپارچه به چه صورته؟

 • طرح های فروش سامانه یکپارچه و شرایط مرتبط با آن از طریق آدرس اینترنتی https://esalecar.ir اعلام شده و در دسترس خریداران قرار می گیرد

3- برای خرید مستقیم از نمایندگی چکار باید بکنم؟

طرح های فروش مستقیم محصولات مدیران خودرو در قالب اطلاعیه هایی در بازه های زمانی مختلف به نمایندگی های مجاز اعلام می شود. متقاضیان محترم می توانند با مراجعه به نمایندگی 483 نسبت به تکمیل فرم درخواست خرید خودرو و اطلاع از آخرین شرایط فروش اقدام کنند.

4- تحویل خودروهای مدیران خودرو چقدر طول میکشه؟

 • طبق آخرین اطلاعیه های فروش شرکت مدیران خودرو، تحویل خودروها در خرید نقدی 45 روز کاری هست. در خریدهای اقساطی هم بعد از تایید مدارک توسط لیزینگ، خودرو درخواستی تا 45 روز کاری تحویل مشتری می شود.

5- یعنی می تونم از مدیران خودرو خرید اقساطی هم بکنم؟

 • شرکت مدیران خودرو برای رفاه حال مشتریان عزیز شرایط اقساطی تحت قراردادهای لیزینگ فراهم کرده که مشتریان گرامی می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، تماس تلفنی گرفته و یا بصورت حضوری به نمایندگی 483 مراجعه کنند.

6- برای خرید اقساطی نیاز به چه مدارکی دارم؟

 • متقاضیان خرید اقساطی باید دارای دسته چک به نام، گواهی عدم چک برگشتی و عدم اقساط معوق باشد. مشاغل کارمندی بایستی دارای فیش حقوقی مکفی برای پرداخت اقساط و حکم کارگزینی معتبر و مشاغل آزاد دارای پروانه کسب معتبر و به نام و معدل و گردش حساب قابل قبول باشند. ارائه ضامن معتبر که حائز همان شرایط اعلام شده برای خریدار اصلی باشد، در تمامی خریدهای اقساطی الزامی است. همچنین متقاضیان ارجمند می توانند برای کسب اطلاعات تکمیلی و اطلاع از سایر مدارک مورد نیاز با نمایندگی 483 تماس بگیرند.

7- میزان پیش پرداخت در خرید اقساطی چقدره؟

 • مبلغ پیش پرداخت با توجه به وضعیت شغلی متقاضی و خودرو درخواستی حداقل 50 درصد است.

8- آیا قیمت خودرو در هنگام خرید از نمایندگی با قیمت های بازار آزاد تفاوتی داره؟

 • قیمت فروش محصولات توسط شرکت صنایع خودروسازی مدیران به نمایندگی ها ابلاغ شده و شرکت مسئولیتی در قبال اختلاف قیمت با بازار آزاد و منابع خبری و مراجع غیرمرتبط ندارد.

9- در شرایط خرید مستقیم از نمایندگی، چه زمانی باید مبلغ خودرو رو واریز کنم؟

 • بعد از ثبت نام خودرو توسط نمایندگی برای مشتری، وضعیت جاری در وبسایت مدیران خودرو به آدرس https://ebuy.mvmco.ir/Tracking در دسترس ایشان قرار می گیرد. پس از این مرحله مشتریان عزیز می توانند شخصا یا از طریق نمایندگی اقدام به پرداخت وجه بصورت حداقل 50 میلیون تومان در روز ثبت نام و تکمیل وجه تا 3 روز عادی نمایند.

10- آیا با داشتن پلاک فعال باز هم می تونم از مدیران خودرو خرید کنم؟

 • خرید به روش مستقیم از نمایندگی های شرکت مدیران خودرو محدودیتی از بابت داشتن پلاک فعال ندارد.

11- بعد از ثبت درخواست خرید خودرو در نمایندگی 483 چه مدتی باید منتظر ثبت نام خودرو بمونم؟

 • نمایندگی 483 برای ثبت نام متقاضیان عزیز بر اساس طرح های فروش ابلاغ شده از طریق شرکت مدیران خودرو، از روش ثبت نام نوبتی استفاده می کند. بنابراین زمان فرا رسیدن نوبت متقاضیان کاملا به میزان فعالسازی طرح های فروش و تعداد عرضه خودرو توسط شرکت وابسته است و از این بابت امکان ارائه زمان دقیق فراهم نیست.

12- گارانتی محصولات شرکت مدیران خودرو چقدره؟

 • محصولات مدیران خودرو در تمامی مدل های مختلف دارای گارانتی و در برخی محصولات دارای گارانتی 7 سال یا 200 هزار کیلومتر (هر کدام زودتر فرا رسد) است. شرایط گارانتی هر خودرو همراه با کارت گارانتی در هنگام تحویل خودرو به مشتریان عزیز ارائه می شود.

13- آیا شرکت مدیران خودرو برای محصولات خود سرویس های رایگان ارائه می دهد؟

 • تمامی محصولات مدیران خودرو دارای سرویس اولیه رایگان بوده که برای برخی محصولات، تا 10 سرویس دوره ای رایگان نیز ارائه می گردد.
مقایسه خودرو
خودرو را برای مقایسه اضافه کنید.
مقایسه خودرو
خودرو را برای مقایسه اضافه کنید.