نشست خبری مدیران خودرو در خصوص احداث مدرسه خیریه

«جک لی» مدير عامل شرکت مديران خودرو در نشست خبری با اصحاب رسانه در اتاق بازرگانی تبریز اظهار کرد: تبريز يکي از شهرهای تاريخی ايران است و در بازار خودرو نيز برای شرکت مديران خودرو يکی از مهم ترين شهرها محسوب می شود. وی در ادامه از مشتریان خوب و وفادار شرکت مدیران خودرو در تبریز و رسانه ها به عنوان یار و یاور این شرکت در کلانشهر تبریز تقدیر و تشکر کرد.

 ” جک لی ”  با بيان اينکه از سه سال گذشته روند توسعه مديران خودرو آغاز شده است اظهار کرد: در سال 2024 برنامه ما توليد 200 هزار دستگاه خودرو در طی سال است و توليد ما نيز افزايش 60 درصدی  نسبت به  سال 2023 خواهد داشت.

 وي با بيان اينکه مديران خودرو يکی از شرکت های پيشرو در زمينه خودروهای برقی و انرژی نو است گفت: سال گذشته توليد اولين خودروی برقی موسوم به آريزو5 را استارت زديم و از اوايل سال نزديک 100 دستگاه از اين خودرو به نمايندگان ارائه کرديم تا آن را تست کنند.

وي افزود: دو ماه پيش نيز تيگو 8 پلاگين هيبريد را به بازار معرفی کرديم و اين خودرو در ايران  فروش بسيار خوبی داشت. مدير عامل مديران خودرو همچنين از توليد خودروی تيگو 7 پرو اچ وی خبر داد و افزود: اين خودرو يک خودروی هيبريدی محسوب می شود.

  “جک لی” با اشاره به اينکه تبريز جزء 5 شهر برتر در زمينه فروش خودرو در بازار خودرويی ايران است گفت: ما بايد سهم بازار تبريز را افزايش دهيم و البته بهبود وضعيت خدمات پس از فروش نيز در اين شهر جزء دغدغه های مديران خودروست.

“جک لی” همچنين در خصوص فعاليت های خيريه مديران خودرو نيز اظهار کرد: علاوه بر تاسیس اولین مدرسه خیریه مدیران خودرو به همت نمایندگی 283 نصیراللهی،  چند سالی است که در زمينه امور خيريه فعاليت می کنيم که از آن جمله می توان به خدمت به زلزله زدگان، سيل زدگان جنوب ايران اشاره کرد و اکنون نيز تمرکز مديران خودور کمک به کودکان بد سرپرست و بی بضاعت است.

وی با بيان اينکه ساخت مدرسه جديدی نيز در کرمان جزء برنامه های مديران خودرو است بيان کرد: ما درصدد هستيم اين اتمسفر خيريه را در کشور بنا نهيم  و با نمايندگان اين شرکت در شهرهای مختلف در زمينه امور خيريه همکاری داشته باشيم که اقای نصيراللهی اولين نماينده پيشرو در اين زمينه است و قطعا هم نمايندگان ديگر ما با ديدن صحنه افتتاح اين مدرسه ترغيب می شوند تا در شهرهای خودشان اين کار را انجام دهند.

مدير عامل شرکت مديران خودرو در واکنش به تفاوت کيفيت محصولات مديران خودرو در چين و ايران، گفت: استانداردهايی داريم که حتما بايد در همه کشورها اعمال شود. با توجه به اينکه ايران از لحاظ آب و هوا با چين متفاوت است، خودروها را کيلومترها در شهرهايی از جمله اهواز و تهران تست میکنيم و قبل از اينکه محصولی را در بازار ايران معرفی کنيم، بايد 50 هزار کيلومتر در جاده‌های ايران بپيمايند.

حسین نصيراللهی نيز در اين نشست خبری در خصوص احداث مدرسه خيريه نمایندگی 483 مديران خودرو گفت: اين فضای آموزشی با 1200 متر مربع زيربنا و 12 کلاس درس در زمينی به مساحت 3000 مترمربع  و با اعتباری بالغ بر 25 ميليارد تومان احداث خواهد شد.

وی ادامه داد: به محض اينکه زمين مدرسه از سوی سازمان نوسازی مدارس در اختيار ما قرار گيرد کار ساخت مدرسه آغاز خواهد شد و طبق برآورد اداره کل آموزش و پرورش استان پروسه احداث 24 ماه به طول خواهد انجاميد.

بازخورد سایر خبرگذاری ها

بهترین خودروهای مدیران خودرو‌در بازار ایران

مدیر عامل مدیران خودرو در تبریز گفت: ما براساس درخواست مشتریان خودمان سعی کرده ایم تا باکیفیت ترین و بهترین تولیدات خودرویی شرکت مان را برای اولین بار وارد بازار ایران کنیم.

به گزارش نصر؛ «جک لی» در نشست خبری با خبرنگاران در اتاق بازرگانی تبریز افزود: نسبت به بقیه کشورها این دغدغه را داشته ایم که ایران اولین کشور باشد.
وی در ادامه از مشتریان خوب و وفادار شرکت مدیران خودرو در تبریز و رسانه ها به عنوان یار و یاور این شرکت در کلانشهر تبریز تقدیر و تشکر کرد.

توليد 200 هزار دستگاه خودرو در سال2024

مدير عامل شرکت مديران خودرو از توليد 200 هزار دستگاه خودرو در سال 2024 خبر داد و گفت : توليدات اين شرکت افزايش 60 درصدي نسبت به سال 2023 خواهد داشت.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کبود، جک لی ، در نشست خبري با اصحاب رسانه استان اظهار کرد: تبريز يکي از شهرهاي تاريخي ايران است و در بازار خودرو نيز براي شرکت مديران خودرو يکي از مهمترين شهرها محسوب می شود.
وی تاکید کرد: تمامی محصولات مدیران خودرو قبل از ورود به بازار ایران، ۵۰ هزار کیلومتر در جاده های ایران به صورت آزمایشی تست می شوند.

تولیدات مدیران خودرو در سال ۲۰۲۴، ۶۰ درصد افزایش می‌یابد

جک لی مدیرعامل شرکت مدیران خودرو از برنامه این شرکت برای افزایش ۶۰ درصدی تولیدات مدیران خودرو در سال ۲۰۲۴ خبر داد.

به گزارش شهر بورس، جک لی مدیرعامل شرکت مدیران خودرو در نشست خبری مراسم کلنگ زنی مدرسه خیریه مدیران خودرو، اظهار داشت: چند سالی است که در زمینه امورات خیریه فعال شده‌ایم. طی سالیان اخیر مدیران خودرو به زلزله زدگان خدماتی را ارائه کرده است. در سیل جنوب ایران نیز کمک‌های خود را برای دوستان‌مان ارسال کردیم.
وی افزود: تمرکز ما در آینده نیز بر روی دانش‌آموزان کم بضاعت خواهد بود. با مسئولان شهر کرمان نیز صحبت کردیم و یک مدرسه در این شهر احداث خواهیم کرد. می‌خواهیم این فضای خیریه را برای همیشه در شرکت داشته باشیم. آقای نصیراللهی نیز به عنوان یکی از نمایندگان ما در این موضوع پیش‌رو بودند. مدیران خودرو در بازار خودرویی ایران کارهای زیادی انجام داده و بازخوردهای خوبی گرفته است.

احداث اولین مدرسه خیریه «مدیران خودرو» در تبریز

 

تبریز- پایگاه خبری بامداد فردا- مدیرعامل مدیران خودرو در تبریز از آغاز ساخت اولین مدرسه خیریه مدیران خودرو در خیابان اندیشه تبریز خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری بامدادفردا، جک لی روز چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهار کرد: مدیران خودرو همواره در انجام امور خیریه فعال بوده و در ارایه کمک به زلزله‌زدگان و سیل زدگان جنوب ایران پیشقدم بوده است و اکنون نیز تمرکزش بر روی کودکان بدسرپرست و بی بضاعت است.
وی با اشاره به اینکه در صدد هستیم مدرسه های دیگری نیز در سایر شهرهای ایران احداث کنیم، افزود: آقای نصیراللهی نیز به عنوان یکی از نمایندگان پیشرو ما در این موضوع است.

احداث اولین مدرسه خیریه «مدیران خودرو» در تبریز

 

جک لی مدیرعامل مدیران خودرو در ایران از آغاز ساخت اولین مدرسه خیریه مدیران خودرو در تبریز در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تبریز سیاست، «جک لی» مدیر عامل شرکت مدیران خودرو در نشست خبری با اصحاب رسانه که امروز در اتاق بازرگانی تبریز برگزار شد، ضمن اعلام این خبر گفت: شرکت مدیران خودرو چندین سال است که در زمینه امور خیرخواهانه فعالیت می کند و از جمله این امور خدمات ما به زلزله زدگان ، سیل زدگان جنوب ایران و اکنون نیز تمرکز مدیران خودرو کمک به کودکان بد سرپرست و بی بضاعت می باشد.

احداث اولین مدرسه خیریه «مدیران خودرو» در تبریز

 

به گزارش پایگاه خبری تبریز قدیم، «جک لی» مدیر عامل شرکت مدیران خودرو در نشست خبری با اصحاب رسانه که امروز در اتاق بازرگانی تبریز برگزار شد، ضمن اعلام این خبر گفت: شرکت مدیران خودرو چندین سال است که در زمینه امور خیرخواهانه فعالیت می کند و از جمله این امور خدمات ما به زلزله زدگان ، سیل زدگان جنوب ایران و اکنون نیز تمرکز مدیران خودرو کمک به کودکان بد سرپرست و بی بضاعت می باشد.

پاسخ به دیدگاه شما

مقایسه خودرو
خودرو را برای مقایسه اضافه کنید.